Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş., 2007 yılında başladığı “Akıllı Teknoloji Yönetimi” alanındaki tecrübesini ve donanımını savunma sanayii alanına aktararak ASİSGUARD™ firmasını kurmuştur. Uzun yıllardır süre gelen başarısını ve bakış açısını her daim yenileyerek vizyonunu sürdürmektedir.

Her zaman yenilikçi, çalışanından en iyi verimi almak isteyen ve çalışanına bu doğrultuda en iyi kariyer yolunu çizen insan kaynaklarımızın genel politikası olarak; geleceğe yön veren, ekip çalışmasına uygun, değişen teknolojiyi takip eden, teknolojinin değişimine hızlı adapte olabilen, bağımsız düşünme yetilerine sahip ve öğrenme isteğini sürekli devam ettirebilen takım arkadaşlarımızı ASİSGUARD™ bünyesine kazandırma misyonuyla hareket ediyoruz.

Aynı zamanda üniversite öğrencilerine eğitim hayatlarında öğrendikleri bilgileri hayata geçirebilmeleri için Staj ve Aday Mühendislik imkanları sunarak, kariyer basamaklarına emin adımlarla başlamalarına olanak sağlıyoruz.
Aday Mühendislik sürecinde akademik başarısı yüksek, mühendislik 3. ve 4. sınıf öğrencilerine ASİSGUARD™ bünyesinde yarı zamanlı çalışma olanağı sağlıyoruz. Gerçek zamanlı projelerde görev alarak, iş hayatının tüm şartlarını görebilecekleri bir ortamda kariyerlerine başlama fırsatı veriyoruz.

Açık pozisyonlar için www.kariyer.net ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
Kariyerinizi ASİSGUARD bünyesinde devam ettirmek için ik@asisguard.com.tr adresine CV’nizi gönderebilirsiniz.

ASİSGUARD'LI OLMAK

Genel Başvuru için ik@asisguard.com.tr adresine cv gönderebilirsiniz...